O nas

 

Witamy
w Casa Pablo

Wysmakowane wnętrza restauracji tworzą doskonałą oprawę zarówno na spotkanie biznesowe, jak i na kolację w gronie przyjaciół.

Zobacz film
casapablo-13
casapablo-08
casapablo-10
casapablo-02
casapablo-04
casapablo-05
casapablo-03
casapablo-11
casapablo-01
 
casapablo-12

Dołącz do nas...

...bądź naszym gościem i członkiem rodziny CASA PABLO.

Niezapomniane doświadczenie


Casa Pablo to dziecko miłości Pablo i Grace, którzy dosłownie zakochali się w Warszawie, a przy okazji w jej mieszkańcach, polskiej kulturze i gościnności przypominającej tę z rodzinnych stron Pablo. Ich pasja do wspólnego spędzania czasu z bliskimi przy stole niepostrzeżenie stała się sposobem na życie. Hiszpański temperament Pablo i amerykański optymizm Grace oraz jej siostry Magdy Olczak stworzyły energetyzującą mieszankę, która nadaje ich restauracyjnym przedsięwzięciom przyjacielski, domowy charakter.

Casa Pablo to przede wszystkim tętniąca kreatywnością, pełna inspiracji autorska kuchnia tworzona od czterech lat przez chefa Gonzalo de Salas Smith'a, który swoje bogate doświadczenie zdobywał w najlepszych restauracjach na całym świecie. W tym Eleven Madison Park, odznaczoną trzema gwiazdkami Michelina w Nowym Jorku. W Polsce Gonzalo nieustannie doskonali menu komponując z inwencją dania z oryginalnych hiszpańskich produktów sprowadzanych m.in z najsłynniejszego targu rybnego Mercamadrid w Madrycie.